O nas

Jesteśmy grupą ludzi z wielkim zapałem i z głowami pełnymi pomysłów. Lubimy rzeczy przydatne i dobrze zaprojektowane. Tak powstały termoizolatory, które pozwalają na dłuuuużej zatrzymać przyjemny chłód napoju.

Nasze opakowania termiczne na butelki i puszki powstają z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, zależy nam bowiem, aby tworzyć produkty, które nie tylko cieszą oko, ale i służą przez długi czas. Chcemy, aby nasz produkt towarzyszył Ci w najlepszych chwilach: podczas wakacji, urlopów, festiwali, wycieczek czy spotkań ze znajomymi. Ale sprawdzi się także na co dzień, podczas spacerów czy treningów. Będzie też świetnym gadżetem z okazji urodzin lub wieczoru panieńskiego i kawalerskiego.

Nasze produkty znajdziesz w tym sklepie internetowym, na Allegro oraz w ciągle powiększającej się liczbie sklepów partnerskich.

Opracowaliśmy już wiele różnorodnych wzorów, ale ta praca się nie kończy – tak wiele jest możliwości! Dlatego napisz do nas, jeśli masz pomysł na nowy termoizolator, jesteśmy go bardzo ciekawi.

  • termoizolatory są wykonane z najlepszej jakości neoprenu, materiału wykorzystywanego w kombinezonach dla nurków, który bardzo dobrze utrzymuje temperaturę
  • dużą wagę przykładamy do jakości wykonania i wyjątkowego wzornictwa
  • staramy się, by każdy znalazł w naszej ofercie wzór dla siebie i cieszył się chłodnym napojem

Pliki cookies

Nasz system używa Plików cookies w celu dostosowania naszego serwisu WWW do Twoich potrzeb.

Zamknij